Obserwatorzy

sobota, 7 grudnia 2013

Letnie zapachy w zimowe wieczory

Witam Was moi drodzy:)
Przepraszam za tak rzadkie dodawanie postów, ale tak dużo się działo: Szkoła, przeprowadzka na nowe mieszkanko, z czym wiąże się bardzo duże sprzątanie. Na szczęście pomalutku wychodzimy na prostą, większość rzeczy jest rozpakowana. Ale przejdźmy do meritum. Będąc ostatnio w City Center w Poznaniu weszłam do Organique. I tam również zawitały woski Yankee Candle. Niestety nie było zbyt dużego wyboru. Zdecydowałam się na letni zapach. Za oknem już śnieg, więc nasze nowe mieszkanko chciałam otulić czymś świeżym, jakimś letnim zapachem. Mój wybór padł na Bahama Breeze.

Od producenta: Wosk z serii Housewarmer łączący w sobie zapach mango, ananasa oraz grejpfruta.


Moja opinia: Mimo, iż zapaliłam prawie 1/4 wosku w kominku zapach już po chwili rozniósł się po całym domu. Świeży, owocowy. Dla mnie najbardziej jest w  nim wyczuwalne mango. Natomiast mój Slavcio, gdy wrócił z zakupów stwierdził, że czuje wisienki. Co inny nos, to inny zapach. Przy wąchaniu go w sklepie pomyślałam : :No ładny ale bez rewelacji, bez efektu wow", natomiast po dopaleniu ZACHWYT. Mimo, iż za oknem zima pełną parą, to w domku otulający owocowy zapach, który kojarzy mi się z latem. Wszystkim owocowym maniakom polecam ten wosk.
Moja ocena 5/5.

Pozdrawiam


6 komentarzy:

 1. Uwielbiam ten zapach ! Przypomina mi ciepłe letnie wieczory :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspomnienie lata to to czego teraz potrzebuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. połączenie mango, ananasa oraz grejpfruta bardzo mnie przekonuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawy zapach, lubię takie letnie, rajskie zapachy

  OdpowiedzUsuń
 5. Personally Im impressed by the quality of this. Generally when I come across these sort of things I like to post them on Digg. I dont think this would be the best to submit though. I will be sure to submit something else though.
  bubble online games

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za komentarz:) Pozdrawiam i zapraszam częściej